Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimo sąlygos:

Norint grąžinti nepradėtą naudoti prekę, Pirkėjas turi informuoti apie tai UAB PILKAS el.paštu pigiai@pildomekasetes.lt arba telefonu +37060081119 per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos. Prekė grąžinama kartu su užpildytu „Prekės grąžinimo“ aktu (akto šablonas išsiunčiamas pirkėjui po kreipimosi nurodytu el.pašto adresu).

Norint grąžinti nekokybišką prekę, Pirkėjas užpildo „Prekės broko“ aktą (akto šablonas išsiunčiamas pirkėjui po kreipimosi nurodytu el.pašto adresu) ir, kaip priedą prie šio akto, pateikia prekės broką įrodantį faktą (spausdintą lapą, kuriame matomas brokas). PILKAS, UAB įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir, nesant Pirkėjo prieštaravimo, ją pakeisti analogiška ar panašia preke per iš anksto suderintą terminą.

Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota, originalioje gamintojo pakuotėje. Tuo atveju, jei grąžinama brokuota prekė – ji turi būti  nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Priešingu atveju ji nėra priimama grąžinimui.

Jei grąžinama nepradėta naudoti prekė atitinka aukščiau nurodytas sąlygas, UAB PILKAS  nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai Pirkėjas pranešė apie savo sprendimą, grąžins Pirkėjui iš Jo gautus pinigus, įskaitant prekės pristatymo Pirkėjui išlaidas.

Pirkėjui prieštaraujant dėl nekokybiškos prekės pakeitimo kokybiška preke, sumokėtus už nekokybišką prekę pinigus grąžinsime per 5 darbo dienas po prekių grąžinimo.

Pirkėjas prisiima tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas (nebent Pirkėjas ir UAB PILKAS susitaria kitaip).